ZS1

Q&A

Miło nam poinformować, że działa już po wakacyjnej przerwie DZIENNIK ELEKTRONICZNY. Chcemy też nadmienić, że nowa wersja dziennika z powodzeniem funkcjonuje również na urządzeniach mobilnych, co z pewnością ułatwi codzienną pracę oraz podgląd i analizę swoich osiągnięć. Dla uczniów klas II - IV powinny działać dawne konta, przy czym będzie wymagana zmiana hasła. Uczniowie klas I-szych po zgłoszeniu emaili wychowawcom, otrzymają pełny dostęp do systemu. Przypominamy również, że link do dziennika znajdziemy w głównym menu witryny szkoły.

UWAGA!!!!
Ze względu też na nowe zasady bezpieczeństwa (narzucone przez twórców e-dziennika), hasło trzeba będzie zmieniać raz w miesiącu!!!

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar