Newsy samorzadu

Przedstawiamy nowy Samorząd Uczniowski ZS 1 wybrany 18.09.2020r.

Przewodnicząca: Agnieszka Bies

Zastępca: Mateusz Głowacki

Skarbnik: Oliwia Sycha

Członkowie: Łukasz Markewka, Adrian Bula, Estera Janczuk

Życzymy wytrwałości i samych sukcesów w pracy na rzecz społeczności ZS1!

Przedstawiamy poniżej kandydatów ZS 1 do Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie, jednocześnie przypominam, że prawo wyborcze posiadają tylko uczniowie mieszkający w Piekarach Śl., a czas decyzji nadejdzie w najbliższy poniedziałek.

 

 

 

 
Uwaga Społecznicy i osoby zainteresowane wiedzą o społeczeństwie! Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Piekary Śląskie w kadencji 2020/21 odbędą się 28 września.
Kandydatury można zgłaszać do 20 września u opiekunek SU: p. Małgorzata Stępień, p. Kinga Gurowiec, p. Małgorzata Mzyk-Porada, najlepiej poprzez informację wysłaną dziennikiem.
Bierne prawo wyborcze, czyli możliwość kandydowania do rady mają uczniowie zamieszkujący na terytorium miasta i posiadający nieposzlakowaną opinię. W naszej szkole wybieramy dwóch przedstawicieli do MRM na okres rocznej kadencji.
Rejestracji kandydatów do wyborów w szkołach może dokonać samorząd uczniowski lub grupa licząca co najmniej 10 uczniów. Szczegółowe informacje w Biuletynie Informacji Publicznej: http://www.bip.piekary.pl/?c=697
 

"Love was in the air"  w ZS1! Jak co roku Samorząd Uczniowski zadbał o nastrój walentynkowy w naszej szkole. Amor się spisał, zaszczepił zalążki miłości w wielu, a tam gdzie nie trafił jeszcze, dotrze zapewne wraz z pocztą walentynkową. Zdjęcia z fotobudki dostępne na fanpagu szkoły.

 

   z pocztą walentynkową.

Przedstwiamy Samorząd Uczniowski ZS 1 na rok szkolny 2018/2019: Martyna Gałka- przewodnicząca, Błażej Hacaś - zastępca, Maciej Ciesielski- sekretarz, Wiktoria Rybicka i Kamil Morawski - członkowie. Gratulujemy wyboru oraz życzymy entuzjazmu, świeżości spojrzenia i owocnej pracy na rzecz społeczności ZS1!

 

 

Technikum, nr 1 im Jacka Karpińskiego zostało wyróżnione ceryfikatem "Wiarygodna Szkoła" w kategorii "Technikum".

 

 

 

Szkoła w mediach

 

O patronie

 

Zbiór przydatnych linków z informacjami o Naszym Patronie

             

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1

ul. M.SKŁODOWSKIEJ-CURIE 49

41-949 PIEKARY ŚLĄSKIE

tel. 32 288 40 13

fax 32 288 31 07

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://zs-1.edu.pl

Sekretariaty

email sekretariat uczniowski: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

email sekretariat szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

 

 

SlideBar